“AKROPOLE Alfa” paplašina veikalu un pakalpojumu piedāvājumu

2022-05-23

Iepirkšanās centrs “AKROPOLE Alfa” savā nomnieku lokā uzņēmis vairākus jaunus veikalus – “Frame Ģimenes optika”, “RoyalSmoke”, “Candy POP” un drīzumā durvis vērs arī “Lieliska dāvana” veikals. Savu darbību pēc ilgāka pārtraukuma ir atsācis arī apmeklētāju iecienītais restorāns “Grill London”.

“Esam gandarīti pakāpeniski realizēt savas ieceres un piedāvāt apmeklētājiem vēl plašāku veikalu un pakalpojumu klāstu. Patiesi iepriecinoši ir vērot uzņēmējdarbības aktivizēšanos pēc diviem pandēmijas gadiem. “AKROPOLE Alfa” turpina attīstīties un mūsu mērķis piedāvāt iepirkšanās centra apmeklētājiem arvien jaunāku un plašāku iepirkšanās pieredzi paliek nemainīgs, tāpēc turpināsim darbu pie piedāvājuma attīstīšanas un iepirkšanās iespēju paplašināšanas arī nākotnē. Novēlam jaunatnācējiem izdošanos un daudz priecīgu klientu,” saka Zane Kaktiņa, “AKROPOLE Alfa” vadītāja.

 

Apmeklētājiem atvērti trīs jauni veikali; savu darbību atsācis iemīļots restorāns

“Frame Ģimenes optika” ir ģimenēm draudzīgs uzņēmums, kas piedāvā individuālu redzes pārbaudes pieeju un kontaktlēcu piemeklēšanu katram ģimenes loceklim, it īpaši bērniem. Optikas salonā apmeklētāji var iepazīties ar zīmolu ietvaru un saulesbriļļu, kā arī kontaktlēcu un briļļu aksesuāru plašo piedāvājumu. Veikals atrodas “AKROPOLE Alfa” 1. stāvā.

“RoyalSmoke” ir inovatīvs veikalu tīkls, kas kopš šī gada maija piedāvā iepirkšanās centra apmeklētājiem plašu elektronisko cigarešu un aksesuāru klāstu. Veikals atrodas iepirkšanās centra 1. stāvā.

Specializētais saldumu veikals “CandyPop”, kas atrodas “AKROPOLE Alfa” 1. stāvā īpaši iepriecinās jaunāko paaudzi, kas vēlas izmēģināt dažādus eksotiskus saldumus un dzērienus, tai skaitā “TikTok” vidē šī brīža populārākos gardumus – Mochi, Ramen, bezalkoholiskās limonādes Ramune un Gatorade,  un daudzus citus.

Pēc ilgāka pārtraukuma savu darbību iepirkšanās centra 3. stāva ēdināšanas zonā ir atsācis apmeklētāju iemīļotais restorāns “Grill London”, kas mājīgā, bet vienlaikus modernā atmosfēra piedāvā baudīt uz grila gatavotus ēdienus.

 

Nomnieku lokā gaidāmi jauni papildinājumi

Drīzumā “AKROPOLE Alfa” apmeklētājiem būs pieejams “Lieliska Dāvana” veikals. Populārais dāvanu zīmols piedāvās apmeklētājiem iegādāties dāvanu kartes dažādiem  piedzīvojumiem un atpūtas brīžiem.

 

Par "AKROPOLE Alfa":

No 2022. gada 10. marta “Alfa” kļūst par “AKROPOLE Alfa”. “AKROPOLE Alfa” ir lielākais iepirkšanās centrs Latvijā, kas apmeklētājiem piedāvā plašu un daudzveidīgu modes un pakalpojumu klāstu, kuru vidū ir pircēju iecienītie "H&M", "Lindex", "ZARA", “Reserved”, “Sportland”, “NS King”, “Salamander” un citi, tai skaitā arī Latvijā vienīgais "Zara Home" veikals. Iepirkšanās centra 3. stāvā atrodas daudzveidīga ēdināšanas zona ar tādiem restorāniem un kafejnīcām kā “Lido”, “GanBei”, “Čili pizza” un citiem, 1. stāvā apmeklētājiem ir arī pieejam ātrās ēdināšanas restorāni “McDonalds”, “KFC” un “Hesburger”. “AKROPOLE Alfa” atrodas mūsdienīgs un plašs sporta klubs "MyFitness" un inovatīvais bērnu iekštelpu rotaļu laukums “Adventures' Zone”. Savukārt kinomīļiem ir pieejamas astoņas kinoteātra "Cinamon" zāles. “AKROPOLE Alfa” apmeklētājiem pieejamas autostāvvietas līdz 1750 vietām.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
RIMI
I-VII 08.00-23.00
MyFitness
I-IV 06.30 - 23.30
V 06.30 - 22.00