Populārais itāļu vīriešu apģērbu zīmols DAN JOHN drīzumā vērs savas durvis iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa”

2024-07-03

Strauji augošais, mūsdienīgais un populārais itāļu vīriešu apģērba zīmols DAN JOHN ienāk Rīgā. Baltijas otrā veikala atvēršana iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa” paredzēta jau šā gada trešajā ceturksnī.

DAN JOHN ar teju 200 veikaliem 15 Eiropas valstīs turpina savu attīstību, ienākot aizvien jaunos reģionos. Itāļu vīriešu apģērba modes zīmols ir iekarojis popularitāti ar nevainojamu stilu visiem dzīves gadījumiem, izsmalcinātu atmosfēru veikalos un, pats galvenais, ļoti patīkamu un pieejamu cenu.

Šā gada maijā tika atvērts pirmais DAN JOHN veikals Baltijā, tas atrodas t/c Pilsētas Pasāža, Jelgavā, un šobrīd rit aktīvi darbi pie nākamā veikala atvēršanas.

“Esam spēruši pirmos soļus DAN JOHN attīstībai Baltijā, un ar lielu prieku varam teikt, ka nākamais veikals jau pavisam drīz tiks atvērts iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa”. Nepacietīgi gaidām brīdi, kad varēsim apmeklētājus aicināt iepirkties ar šiku un eleganci,” stāsta DAN JOHN zīmola pārstāvošā uzņēmuma Baltijā SIA “DJ Baltics” izpilddirektore Lāsma Jugāne.

Šī zīmola radītais apģērbs ir ne tikai vizuāli skaists un kvalitatīvs, bet arī praktisks. Mūsdienīgums, krāsu salikums, veids, kā apģērbus var kombinēt – iespējas ir daudz un dažādas.

“Jauna zīmola pievienošanās “AKROPOLE Alfa” veikalu klāstam ir liels notikums gan mums, gan apmeklētājiem, jo tas apliecina, ka iepirkšanās centrs turpina attīstīties un pastāvīgi nodrošina daudzpusīgu un kvalitatīvu iepirkšanās pieredzi. Uzsākot sadarbību ar DAN JOHN zīmolu, mēs varēsim nodrošināt vēl lielāku sortimenta daudzveidību vīriešu auditorijai, kas turklāt būs maciņam draudzīga,” saka iepirkšanās centra “AKROPOLE Alfa” vadītāja Sanita Krīgere.

DAN JOHN ir pieejams plašs un daudzveidīgs apģērbu klāsts, kurā klasiskais itāļu stila pieskāriens apvienots ar ikdienas modernās modes detaļām, un atspoguļo jaunu tendenču, materiālu un krāsu esenci, saglabājot īpaši pievilcīgu cenu līmeni. Apģērbu kolekcijās jūtams tradicionālais stils ar modernām niansēm, kas katru apģērbu padara daudzpusīgu un piemērotu ikvienai dzīves situācijai.

Baltijā plānots atvērt līdz desmit DAN JOHN apģērbu veikaliem, kā arī nodrošināt e-komercijas pakalpojumu, kopumā investējot aptuveni divus miljonus eiro un radot aptuveni piecdesmit jaunu darba vietu.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
RIMI
I-VII 08.00-23.00
MyFitness
I-IV 06.30 - 23.30
V 06.30 - 22.00