Siltas segas, barība un vairāk nekā 1000 EUR – noslēgusies “AKROPOLE” un dzīvnieku patversmes “Labās mājas” labdarības akcija

2024-05-20

No 12. aprīļa līdz 19. maijam iepirkšanās centri “AKROPOLE” sadarbībā ar dzīvnieku patversmi “Labās mājas” organizēja labdarības akciju patversmes dzīvnieku atbalstam, lai sagādātu nepieciešamās preces un sniegtu finansiālo palīdzību aptuveni 100 “Labās mājas” suņiem un kaķiem. Labdarības akcijas ietvaros iepirkšanās centru apmeklētāji saziedoja vairāk nekā 400 kilogramus dzīvniekiem noderīgu preču, kā segas, sauso barību un konservus, kaķu smiltis un guļvietas. Savukārt ziedojumu kastītēs mēneša laikā savākti vairāk nekā 1000 EUR, kas tiks novirzīti gan dzīvnieku pabarošanai un medicīniskai aprūpei, gan arī patversmes ēkas uzturēšanai.

“Vēlos pateikties visiem iepirkšanās centru “AKROPOLE Rīga” un “AKROPOLE Alfa” apmeklētajiem par aktīvo līdzdalību, sniedzot palīdzību četrkājainajiem mīluļiem, kuriem diemžēl nav savu māju un mīloša saimnieka. Redzam, ka apmeklētāji sekoja “Labās mājas” lūgumam un sarūpēja visu nepieciešamo, lai saziedotās preces varētu uzreiz izmantot patversmes iemītnieku vajadzībām. Lai gan labdarības akcija ir noslēgusies, aicinu iedzīvotājus turpināt atbalstīt patversmēs mītošos ķepaiņus, lai silta guļvieta un maltīte viņiem ir pieejama visu cauru gadu,” aicina iepirkšanās centru “AKROPOLE Rīga” un “AKROPOLE Alfa” mārketinga vadītāja Aija Urbāne-Orbāne.

“Liels paldies visiem ziedotājiem, labdarības akcijas organizatoriem un iepirkšanās centriem “AKROPOLE”! Tā kā dzīvnieku patversme “Labās mājas” darbojas tikai uz ziedojumu pamata, mēs ļoti novērtējam ikvienu ziedojumu. Šis labdarības akcijas mēnesis ir atnesis mums daudz sirds siltuma un atsaucības no “AKROPOLE” apmeklētājiem, jo ziedojumu mantu kastes katru nedēļu piepildījās ļoti ātri. Tajās tika ievietoti pledi, palagi, dzīvnieku barība un konservi, suņu pavadas, kaķu smiltis un mājiņas. Savukārt finansiālie ziedojumi 1000 EUR apmērā ļaus mums uzturēt bez mājām palikušos dzīvniekus siltumā, pabarot tos un nodrošināt viņiem veterinārmedicīniskos pakalpojumus. Labdarības akcijas laikā tāpat bija iespējams aplūkot izstādi ar adopcijai pieejamajiem dzīvniekiem, un mums ir priecīgas ziņas – uz akcijas noslēguma brīdi jaunas mājas atraduši divi no izstādē redzamajiem kaķiem un divi suņi. Labus darbus var darīt arī turpmāk, tāpēc aicinām iedzīvotājus iesaistīties brīvprātīgajā darbā, piemēram, palīdzot staidzināt patversmes suņus un socializēt kaķus,” saka dzīvnieku patversmes “Labās mājas” vadītāja Astrīda Kārkliņa.

Labdarības akcijas ietvaros “AKROPOLE Rīga” un “AKROPOLE Alfa” izvietotajās ziedojumu kastēs apmeklētāji ziedoja dažādas noderīgas preces, tostarp suņu un kaķu barību, cementējošās smiltis kaķu tualetei,  kaķu nagu asināmos un guļvietas, suņu pavadas un tīrus tekstilizstrādājumus. Kopumā saziedoti vairāk nekā 400 kg preču vienību. Savukārt iepirkšanās centros izvietotajās skaidras naudas ziedojumu kastītēs tika savākti vairāk nekā 1000 EUR. Jāpiebilst, ka lielākā ziedotāju aktivitāte tika novērota tieši iepirkšanās centrā “AKROPOLE Rīga”, kur tika saziedotas divas trešdaļas no visa ziedojumu apjoma.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
RIMI
I-VII 08.00-23.00
MyFitness
I-IV 06.30 - 23.30
V 06.30 - 22.00