Palīdzi piepildīt "Drosmes kasti"!

2024-07-01 - 2024-07-31

Visu mēnesi, līdz pat 31. jūlijam, iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa” apmeklētāji ir aicināti iesaistīties labdarības akcijā, lai palīdzētu sarūpēt ziedojumus Bērnu slimnīcas pacientu labbūtības programmai – “Drosmes kaste”.

Nonākšana slimnīcā ir satraucoša ikvienam, it sevišķi bērniem. Izmeklējumi un medicīniskas manipulācijas var šķist biedējošas un radīt nepatīkamas sajūtas kā emocionāli, tā fiziski. Lai iedrošinātu un apbalvotu pacientus par izrādīto drosmi, Bērnu slimnīcā jau vairākus gadus atrodama "Drosmes kaste", no kuras katrs bērns vai pusaudzis pēc procedūras var izvēlēties sev tīkamu rotaļlietu. “Drosmes kaste” veicina sadarbību ar mazo pacientu un palīdz mazināt satraukumu un bailes pirms procedūrām un manipulācijām.

1. stāvā iepretim veikalam “XS Rotaļlietas”, ir izvietotas īpašas ziedojumu kastes, kurās apmeklētāji aicināti veikt kā finansiālu ziedojumu, tā arī nelielas, jaunas rotaļlietas mazo pacientu apbalvošanai par drosmi un izturību. Aicinām ziedot jaunas un nelietotas rotaļlietas izmērā līdz 10 centimetriem oriģinālajā iepakojumā.

Drosmes kastēs drīkst likt:

•            JAUNAS un nelielas mantas izmērā līdz 10 cm, piemēram, bērniem drošas rotaļlietas, puzlītes, grāmatiņas, galda spēles vai mantas sportiskām aktivitātēm. Visiem priekšmetiem jābūt to oriģinālajā iepakojumā.

Drosmes kastē nedrīkst likt:

•            Ēdienu (tostarp saldumus) un mantas, kas izmērā pārsniedz 30 cm vai nav bērniem drošas (piemēram, satur sīkas detaļas, magnētus u.c.), kā arī rotaļlietas, kas aicina uz agresiju vai vardarbību (piemēram, spēļu ieroči vai rotaļlietas ar saukļiem, kas vēršas pret kādu sabiedrības daļu).

Ziedot Bērnu slimnīcas Drosmes kastēm var arī Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā (www.bsf.lv). Tāpat iespējams izveidot arī regulāro ziedojumu – automātisko ikmēneša maksājumu.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
RIMI
I-VII 08.00-23.00
MyFitness
I-IV 06.30 - 23.30
V 06.30 - 22.00