CCC Grupa ir viena no lielākajiem apavu mazumtirgotājiem Centrāleiropā, ka arī viena no Eiropas lielākajiem apavu ražotājiem. Ar meitasuzņēmuma eobuwie.pl starpniecību CCC Grupa ir kļuvuisi par līderi apavu e-komercijā Centrālajā un Austrumeiropā.
Mūsdienās CCC darbojas 29 valstīs: 22 valstīs tai ir vairāk nekā 1000 preču veikalu ar kopējo platību 690 000 kvadrātmetru, bet 17 valstīs preces tiek pārdotas, izmantojot tiešsaistes kanālus. CCC visā Eiropā ir kopumā 70 tiešsaistes platformas: eobuwie.pl, ccc.eu, MODIVO, DeeZee un Gino Rossi. CCC grupa katru gadu pārdod vairāk nekā 50 miljonus preču, un pircēju skaits tās veikalos pārsniedz 250 miljonus. Koncernā strādā gandrīz 16 000 darbinieku un darbojas savas apavu rūpnīcas.
CCC stilīgā, modernā portfeļa augstākās pozīcijas aizņem patentētie, strauji augošie modes zīmoli: Gino Rossi, Lasocki, Jenny Fairy, Sprandi un DeeZee. Gino Rossi pārstāv mūžīgo klasisko stilu ar mūsdienīgu izskatu un nelielu dizaineru pieskārienu. Lasocki ir ģimenes zīmols, kas ievieš tradicionālo poļu meistarību, kas nozīmē augstākās kvalitātes materiālus un izpildi, mūžīgo klasisko stilu un funkcionalitāti. Savukārt Jenny Fairy ir mūsdienu trends - jauns, neformāls, asprātīgs zīmols, kas spēlējas ar modi un jaunākām vizuālām tendencēm. Sprandi ir paredzēts sporta entuziastiem un tiem, kas galvenokārt meklē komfortu, ar plašu apavu klāstu fiziskām aktivitātēm un vingrinājumiem, kā arī ikdienas apavi. DeeZee nozīmē drosmīgi, uzkrītoši stili, kas atspoguļo jaunākās tendences, kas novērotas pasaules modes skatēs.
CCC piedāvājumā ir arī tādi zīmoli kā Adidas, Reebok, Puma, New Balance, Converse un Skechers, kā arī preces bērniem, tostarp apavi ar viņu iecienītākajām Disneja varoņiem. Arī dažādas somas, mugursomas, jostas un citi stilīgi aksesuāri.

Darba laiks

Veikali
I-VII 10.00–21.00
RIMI
I-VII 08.00-23.00
MyFitness
I-IV 06.30 - 23.30
V 06.30 - 22.00